Heftruck vloot vernieuwd
16 januari 2017
Om te voldoen aan de groeiende vraag naar steigers en hangbruggen hebben we onlangs onze heftruck vloot volledig vernieuwd. Dankzij het deskundige advies van de firma Motrac-Linde heeft iedere vestiging een nieuwe heftruck ontvangen, die is afgestemd op de benodigde capaciteit.
Dagelijks wordt er in voorbereiding op het uitvoeren van een verhuur klus op de vestigingen hard gewerkt aan het transport klaar zetten en laden van de bussen en na retour weer lossen en opbergen van het huur materieel. Zonder de inzet van een vorkheftruck is dit niet mogelijk. Afhankelijk van het aantal transport bewegingen, de omvang van het opslagterrein en het te vervoeren materieel hebben wij daarom in totaal 8 nieuwe heftrucks in gebruik genomen van het type Linde E30, E16 en E20.
Met behulp van deze nieuwe heftruckers zijn wij in staat om het groeiende aantal opdrachten ook in de komende jaren snel en efficiënt uit te kunnen blijven leveren.
terug naar overzichtHet laatste nieuws
Wat is slim? Een rolsteiger huren of toch kopen?
Je huurt regelmatig een rolsteiger en overweegt nu om er een te kopen....
lees meer5 tips voor het kopen van een rolsteiger
Je wilt een rolsteiger kopen, maar kan geen keus maken? Wij hebben een...
lees meerWaarom zou je je ladder, trap of steiger moeten keuren?
Is het echt verplicht om je rolsteiger, trap of ladder jaarlijks te ke...
lees meerWat is een gevelvrije rolsteiger?
Een gevelvrije rolsteiger? Lees hier wat dat is en waarvoor je die zou...
lees meerVeilig gebruik rolsteigers blijft punt van aandacht
Bij een onlangs gehouden controle actie van de Inspectie SZW werd bij ...
lees meer