Nieuw : EvoKlip dakladder
28 mei 2019
De EvoKlip is de nieuwe dakladder van Skyworks. De dakladder is ontwikkeld in nauwe samenwerking met de gebruiker met veel aandacht voor stacomfort en gebruiksgemak. De verhoogde sporten zorgen voor extra grip tijdens het klimmen en geven betere steun tijdens het uitvoeren van de werkzaamheden. Door het modulaire systeem van 4 ladderdelen is de dakladder snel op te bouwen tot een lengte van 6,7m en toch makkelijk te vervoeren.
De EvoKlip is ideaal voor het uitvoeren van inspectiewerk en kortdurende onderhoudswerkzaamheden op een hellend dak. De verhoogde sporten hebben een afgerond anti-slip profiel waardoor ze onder alle omstandigheden maximale grip en sta comfort bieden.
De brede stootstrippen onder de ladder en de nokhaak zorgen voor een goede verdeling van de druk en beperken de kans op schade aan de dakpannen tot een minimum.
Voor een veilige toegang tot het dak wordt de dakladder bij voorkeur opgebouwd vanaf een steiger. De ladderdelen zijn zonder gereedschap eenvoudig te koppelen door de robuuste verbindingstukken en borgpennen. Door de wielen op de nokhaak kan de dakladder makkelijk het dak opgeduwd worden. Na gebruik is de ladder weer snel uit elkaar te halen en compact op te bergen.
De dakladder is geschikt voor een maximale belasting van 150kg en wordt geleverd met 5 jaar garantie.
Bekijk hier de specificaties.
Het laatste nieuws
Veel valgevaar gezien bij controle 200 bouwplaatsen
Bij een grootschalige controle actie van de Arbeidsinspectie op 16 maa...
lees meerPrimus kamersteiger nieuw assortiment
De Primus kamersteiger is gemaakt voor iedereen die regelmatig inpandi...
lees meerWaarschuwing aanbieding incomplete rolsteigers
De branche organisatie VSB waarschuwt voor incomplete rolsteigers die ...
lees meerPrimus rolsteiger - nieuw assortiment
De nieuwe serie Primus rolsteigers biedt een optimaal gebruiksgemak vo...
lees meerOverstappen van een hangbrug naar balkon?
Er is een vernieuwd protocol dat duidelijkheid geeft over de inzet van...
lees meer