Er is een nieuwe generatie werktrappen op komst
03 december 2019
In Nederland wordt er nog veel gewerkt met de traditionele bordestrap en dubbele trap, maar in de landen om ons heen zie je steeds vaker het gebruik van robuuste werktrappen met een ruim stabordes en leuningen rondom. Deze werktrappen bieden veel meer stacomfort en veiligheid en winnen daarom steeds meer aan populariteit.
Het grote voordeel van deze nieuwe generatie werktrappen is dat je 360 graden werkbereik hebt en altijd beide handen vrij hebt voor het uitvoeren van de klus. Een stevige leuning rondom het werkbordes zorgt daarbij voor een goede steun. En door de stabilisatoren is het ook geen probleem om zijdelings te werken.
Inmiddels is er een ruime keus uit diverse uitvoeringen met verschillende werkhoogtes, al dan niet telescopisch verstelbaar en voorzien van wielen voor een snelle verplaatsing.
Lees meer over deze nieuwe generatie werktrappen
terug naar overzicht
Het laatste nieuws
Veel valgevaar gezien bij controle 200 bouwplaatsen
Bij een grootschalige controle actie van de Arbeidsinspectie op 16 maa...
lees meerPrimus kamersteiger nieuw assortiment
De Primus kamersteiger is gemaakt voor iedereen die regelmatig inpandi...
lees meerWaarschuwing aanbieding incomplete rolsteigers
De branche organisatie VSB waarschuwt voor incomplete rolsteigers die ...
lees meerPrimus rolsteiger - nieuw assortiment
De nieuwe serie Primus rolsteigers biedt een optimaal gebruiksgemak vo...
lees meerOverstappen van een hangbrug naar balkon?
Er is een vernieuwd protocol dat duidelijkheid geeft over de inzet van...
lees meer